Profesjonalny zespół, profesjonalny projekt i profesjonalne usługi!

Dom

Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd

Chiny Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Certyfikaty
Ten, kto może mieć cierpliwość, może mieć to, co chce!

—— Ożenić

Ludzie, którzy nie mogą znaleźć czasu na rekreację, muszą wcześniej czy później znaleźć czas na chorobę!

—— Jan

Najlepszym przygotowaniem do jutrzejszej dobrej pracy jest dziś dobra robota!

—— Elth

Bóg pomaga tym, którzy pomagają sobie !

—— Jack

Zwycięstwo nie przyjdzie do mnie przypadkowo, idę do niego!

—— Nocnik

Im Online Czat teraz

Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd

1 2 3 4
Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd
办公室 Condensor production line Evaporator Condensing unit production line
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : gaoxiang
Ilość pracowników : 150~180
Coroczne wyprzedaże : 20000000-30000000
Rok założenia : 1990
pc Export : 70% - 80%

My, Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co Ltd jest jednym z oddziałów Zhejiang Gaoxiang Industry Trading Co Ltd i Zhejiang Gaoxiang Industry Trading Co, Ltd powstała w 1990 roku, jest kompleksową firmą przemysłową specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży specjalistycznych produktów i komponentów chłodniczych. Działanie zgodnie z morale przedsiębiorstwa - "dążenie, kontemplacja, przewyższanie". Wytyczne dotyczące jakości wdrażane konsekwentnie przez Gaoxiang idą jako "prosperujące na wysokiej jakości, dobrze prosperujące z zadowoleniem klienta". Postępuj zgodnie z wytyczną, Gaoxiang zobowiązuje się do oferowania klientom wysokiej jakości produktów chłodniczych.

Oprócz certyfikacji ISO9001-2008, jednostki skraplania zgodne z normą GB / T21363 - 2008 i uzyskać licencję na produkcję urządzeń chłodniczych, skraplaczy i parowników osiągnąć standard GB / T25129 - 2010, również przejść certyfikat CE. Produkty zyskały szerokie uznanie i zaufanie oraz stały się wyznaczonymi maszynami rolniczymi promocyjnymi produktami krajowego ministerstwa rolnictwa i departamentu prowincjonalnego. Projekt chłodni, w którym mniej niż 500 m3 można bezpośrednio ubiegać się o lokalne subsydia rolne.

Aby wygrać wsparcie od większej liczby przyjaciół, Gaoxiang będzie poświęcony ciągłym ulepszeniom i innowacjom na rzecz zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Firma Gaoxiang z zadowoleniem przyjmuje wszystkich zainteresowanych krajowych i zagranicznych producentów urządzeń chłodniczych lub dealerów, którzy skontaktują się z nimi w celu negocjacji handlowych i możliwości współpracy.

Specjalizujemy się w testach i testach urządzeń chłodniczych. Również jesteśmy odpowiedzialni za projekt całego zestawu zimny pokój, wyświetlacz drzwi szklane gablocie, Jeśli potrzebujesz sprzętu kurczaka, nas znaleźć, mamy profesjonalny zespół i da ci profesjonalny projekt, konkurencyjne ceny i szczere usługi!

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Xiangbingyue Refrigeration Equipment Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Liz

Faks: 86-20-83342527

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)